Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi értelme kedvességnek, a...

Jokkker kérdése:

Mi értelme kedvességnek, a szerelemnek és a szexnek?

Figyelt kérdés
Komolyan mi értelem van az ilyen dolgoknak? Szerintem csak nagyon kevés ember érdemli meg a kedvességet pl: család, barátok ennyi. Régen mindenkivel kedves próbáltam lenni meg ugye csajozni meg segítséget kérni és mindig átvágtak. Elhatároztam, hogy többé nem leszek kedves mindenkivel és nem kérem senki segítségét, mert a bajaimon csak én magam tudok változtatni. És sokkal többet értem el így mit ha segítséget kérnék, nem akarok összejönni senkivel mert a szexnek nincsen értelme meg a csajok csak átvágnak szerelemben pedig nem hiszek. És most már nem mernek megszívatni, mert félnek tőlem, de erről ők tehetnek és igen sokkal jobban érzem magam mióta félnek tőlem.
2012. dec. 28. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
ilyen hozzáállással jó szar életed lesz...
2012. dec. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem miattuk magad miatt! Ha jót teszel jobb ember leszel! :-) és ne zárkózz így be... legyél optimista làsd mindennek a jó oldalàt hidd el neked lesz jobb :-) és tudod sokszor kell csalódnunk sokmindenben...de ha nem csalódnánk nem tudnánk értékelni a jót mert sötét nélkül nincs fény....csak tanuld meg észrevenni! Szerelem pedig igenis létezik ha hiszed ha nem...ha már érezted tudod hogy van ha még nem előbb utóbb fogod :-) gyerünk szedd össze magad , csak rajtad múlik hogy hogyan tovább a te döntésed...
2012. dec. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak az van hogy én jól érzem így magam mert nem vagyok senkire se utalva. És unom, hogy mindenki azt kérdezi miért jó egyedül lenni.
2012. dec. 28. 19:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Biológiailag az utódnemzés a fajfenntartáshoz.


Egyébként meg saját vágyaid kielégítése.

"Aki b*szni akar, annak barátságosnak kell lennie"

- a szexuális kielégülés esetén


Ha nagy házat, jó kocsit akarsz.

Kedvesnek, barátságosnak kell lenned, hogy az érdeked szerint alakuljanak a dolgok. - Kapcsolatok kialakításához. Kapcsolati tőle=sok ember ismerete, köztük olyanok, akik hozzásegíthetnek a célodhoz.


Egyébként az emberek többsége ott veri át a másikat ahol csak tudja. Ezt tolerálni nem lehet és nem is szabad. Vissza kell adni. "Amilyen a mosdó..." alapon.

2012. dec. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs okod aggódni, én is voltam ilyen egy ideig. Aztán telt-múlt az idő, más szituációk jöttek, új iskola, munkahely, új lakótárs. stb. Mindig tanul egy kicsit az ember, mindig változik egy kicsit. Lesz idő, amikor fele ennyire fogod ezt így látni, hidd el jönnek majd új gondolatok, érzések, barátok.

Addig azt tanácsolom, csak legyél amolyan megfigyelő féle, ne zárkózz el senkitől, de ne vegyél részt mélyen az életükben. De azért legyél ott, szerintem a biztos semleges/ nagyon kicsit érdeklődő viselkedéssel embereket tarthatsz magad mellett, de a csalódástól megkímél.

Én most vagyok túl egy hasonló életszakaszon és csak annyit látok, hogy minden változik, én is.

Viszont ha lehet egy tanácsom, és nekem ez bejött, hogy ezekben a hónapokban ne add ki magad teljesen senkinek, ne állj ki az álláspontod mellett 100 %-ig.

Én néhányszor megtettem és valóban mindenki hülyének nézett, mert nyilván ők máshogy látják.

Amit 1-2 X elviseltem, de többet nem voltam rá kíváncsi.

Mert nekem ne mondja senki, hogy hülye vagyok, ha én most ezt ugyanolyan természetességgel komolyan gondolom, mint más azt, hogy a szerelem határtalan és egy életen át tart vagy mittudomén.

Szóval én kicsit visszafogtam magam, ha beszélgetni kell, vagy véleményt nyilvánítani. És beválik.


Türelmesen kivárom, míg jön egy új életszituáció, és mások más hatással lesznek rám, így talán egyszer hasonló lesz a véleményem az átlaghoz.

Nyilván most még kicsit bennem vannak ezek a dolgok, de hidd el már nem annyira. Én nagyon megértelek Téged!

Kitartás!

2012. dec. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2013. jan. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!