Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi bajom lehet (gyomorsav,...

Edward Cullen ® kérdése:

Mi bajom lehet (gyomorsav, mellkas panaszok)?

Figyelt kérdés
Szombaton jöttem haza az egyetemről és hétfőn kezdtem el érezni a tüneteket. Ha sokáig vagyok egy helyben rosszul érzem magam. Elmosódik a kép, ritmuszavarokat érzek. Nem szeretek leülni egy helyben. Pár hete volt egy rosszullétem. Zsibbadtak a végtagjaim. Megnéztek azt mondták ,h rendben vannak a paramétereim. Kardiológusnál is voltam. Ő is alátámaszotta ,hogy nincs semmi bajom pár extrasytolétől eltekintve. Most is érzem a ritmuszavarokat. De sajnos van még valami. Gombócot érzek a szegycsontom mögött. - és mikor eszek olyan mintha feljönne a gyomorsav és ott maradna. Tegnap este is így volt. Most eléggé fáj. Gondolom a marás miatt. Nem tudom ,hogy összefügg e a kettő de egyfolytában mellkasi diszkomfort érzésem van. F/21

2012. dec. 29. 11:36
 1/1 anonim ***** válasza:

ha nem mondtak semmi rosszat a kórházban, lehet idegi alapon van? :/ ilyenkor meg még jobban benned van a félsz, meg az idegeskedés, még ha papírforma szerint nincs is baj.

igyál citromfű teát!

ha szúródik a mellkasod, akkor meg szedjél magne b6-ot :)

2012. dec. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!