Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Reflux gyomorfájás, gyomorégés...

Reflux gyomorfájás, gyomorégés nélkül?

Figyelt kérdés
csak torkomat marja valami de nagyon....és rekedt vagyok már 1 éve...most fognak tükrözni...

2012. dec. 13. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Várd meg a tükrözés eredményét. Nem biztos, hogy refluxod van, sőt, szerintem semmi komolyabb bajod sincs, ha egy évig volt türelmed hordani.
2012. dec. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De hát akkor mi marja a torkomat ennyire??? ::((( igaz hogy sokat idegeskedek, meg néha szúr, nyilal a mellkasomba, gyomorszájamba, de félek h megint a semmiért tükröznek meg, tavaly is tükröztek akkor nem láttak semmit bár akkor a gyomrom fájt nagoyn, utána jött ez a torok probléma :S
2012. dec. 13. 17:35
 3/3 anonim válasza:

Na elmondom mi a bajod, rossz a bélflórád!

Vegyél egy pre és probiotikum kúrát vény nélkül lehet kapni a gyógyszertárban. Kerülni kell a cukros ételeket, a szénsavas üdítőket és a zsíros nehezen emészthető dolgokat. pl. pörköltek. De igazából a kúra után őket is eheted, csak kis adagot egyszerre, mert lassan áll ám helyre. Ja és az alkoholt is. Javaslom igyál naponta tejsavót, egyél kefírt és élőflórás joghurtokat, és savanyúkáposztát. Ezek nekem beváltak, de semmit ne vigyél túlzásba. 1-2 hónap rendszeres kis étkezések és helyrejössz. Nekem is ugyan ez volt 2012 így telt el reflux jellegű tünetek granulált torok, égő érzés a torokban, de a reflux gyógyszerek nem segítettek, sőtt kezeltek ösze vissza. Sok tanulópénzt fizettem antibiotikumok, reflux gyógyszerek, allergiás tünetek stb helyi kezelésekre, mire most év végén egy orvos rájött, hogy hagynom kell a tüneteket, meg kell nyugodni el fog múlni, csak oda kell figyelni. Nem folytatom mert legalább 6 oldal lenne min mentem keresztü... A bélflóráról sok dolgot találsz ha szétnézel a neten, de ha refluxod lenne a controllok nevű gyógyszer ha hat az segíthet. Nekem nem hatott mert a bél okozta, és reflux gyógyszer mellett is okoz ilyen tüneteket. Más ami szóba jöhet a baktérium tenyésztés a garatodból, de nálam az is negatív volt. Sok sikert a gyógyuláshoz!

2012. dec. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!