Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 2 és fél hónapja tartó hasmené...

2 és fél hónapja tartó hasmenéssel el kéne menni orvoshoz?

Figyelt kérdés
Csak az segít, ha nem eszek... :/ Péntek reggel óta nem ettem.
2012. dec. 31. 18:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
2 és fél hónapja tartó hasmenés??? Hát igen, talán lassan el kellene menni orvoshoz.
2012. dec. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, bizony menni kell és részletes gastroeneterológiai kivizsgálásra számíthatsz. Addig is hagyd ki a tejet, tejterméket, ha mégis eszel.

Sok minden lehet: cöliákia, tejcukorérzékenység, colitis ulcerosa, Cronh betegség

2012. dec. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen! Amúgy szerintem 1-2 hét után el kellett volna menni, ez így sajnos tényleg nem normális:(
2012. dec. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez még kérdés számodra? Meddig akarnál még várni?
2013. jan. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál végül, de nem tudott mit mondani. Lassan beleőrülök ebbe. :/
2013. márc. 25. 10:21
 6/12 anonim ***** válasza:
Milyen orvosnál voltál? Nem küldött kivizsgálásokra?
2013. márc. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Háziorvosnál voltam, vett vért, székletmintát, de ezekből nem derült ki semmi.
2013. márc. 25. 11:42
 8/12 1Roberto1 válasza:
Ha hasmenésed van tönkremennek a bélbolyhocskák mert azok ha nem működnek rendesen akkor van hasmenésed és károsítja a bélbolyhocskákat ha sok hasmenésed van.
2013. márc. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A gyermekemnél volt ugyanez a probléma. Ha meg tudod enni az élesztőt(nem a szárítottat) magába akkor az is segíthet. A hasmenés másik kíméletes szere:lereszeled a sárgarépát amihez citromlét és egy kicsi cukrot keversz egy salátás tálba majd megeszed.A gyermekeimnél mindig ezt használtam amikor hasmenésük volt és e kíméletes módszer valóban megakadályozza a bajt.Jó lenne erősíteni a bélrendszeredet is: tedd meg magadért,hogy kezdetben naponta beiktass az étrendedbe joghurtot,kefirt!
2013. márc. 26. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi. Egyébként fogfájásra, és menstruációs görcsökre szoktam cataflam-ot szedni, sokszor 4 db-ot is egy nap (17 leszek, 3nál többet nem "szabadna"), általában éhgyomorra, és ritkán eszek rá. Lehet ennek köze ehhez az egészhez? Olvastam itt az oldalon, hogy a cataflam hosszú távon kikészítheti a gyomort, és június-július óta szedem.
2013. márc. 26. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!