Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális hogy 12 előtt nem...

Normális hogy 12 előtt nem nagyon tudok kikelni az ágyból?

Figyelt kérdés

Igaz,mostanában fent voltam kettőig,sőt néha 4-5 óráig is hajnalban,de ha csak éjfélig vagyok fent,akkor is idáig alszom,amikor megtehetem.Amikor korán járok dolgozni,akkor is olyan álmos vagyok,hogy néha lefekszek egy órára délután.

Nem kóros ez?



2013. jan. 4. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki a Melatonin kapszulát, segít, hogy rendesen beálljon az alvási ciklusod, és akkor tudj elaludni amikor kell.
2013. jan. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
77%
Nálam is ugyanez a helyzet.. Beszéltem egy természetgyógyásszal,aki szerint az alvással akarom csökkenteni a problémáimat,és menekülök előlük.. Eléggé stresszes alkat vagyok,sokat túlkomplikálok és agyalok a nap folyamán na meg persze dolgozok,eléggé leterhelem magam. Valószinűleg nyugodtabbnak kellene lenni ha probléma adódik azt megoldani,pozitívan kell álni a dolgokhoz.Lelki szinten szerintem ez lenne a megoldás,eléggé hiszek az ilyenekben. :) ha te nem ilyen vagy,akkor ajánlok lefekvés előtt nyugtató hatású teákat pl kamilla,citromfű,levendula. És reggelre pedig motivációt,hogy kitudj kelni az ágyból időben, pl 9kor mondogasd magadnak,hogy ma kikell kelned előbb,sok dolgot kell véghez vinned, terveid vannak stb. Esetleg egy kiadós séta vagy akár egy wellness üdülés is jót tenne szerintem. Remélem tudtam segíteni! :)
2013. jan. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ebben igazad lehet,én is nagyon sok problémával küzdök,mióta ilyen sokat alszom,úgyhogy lehetséges..Köszi a válaszokat!:)
2013. jan. 4. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!