Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van, hogy ha bulizom és...

Miért van, hogy ha bulizom és kábítószert használok, egy hétig nem tudok kikelni az ágyból?

Figyelt kérdés
Szóval évek óta használom bulikban, ez főként speed. De az elmúlt 3-4 évben nagyon szarúl vagyok utána. Amikor hazaérek akkor még nem, csak pl. ha szombaton bulizom, akkor hétfőn. Fáj a gyomrom, nagyon fáradt vagyok, depis. Ismeretségi körömben senkinél sincs ilyen, mindenki lazán megy dolgozni/suliba. Nincs fizikai sem lelki függőségem, van hogy hónapokig nem csinálom. Légyszi olyanok válaszoljanak akik szintén próbálták már.
2011. szept. 24. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Mert a szervezeted egyre nehezebben viseli. Hagyd abba. Én soha nem próbáltam, de van olyan barátom aki egy éve haldokik tulajdonképp. Sorban állnak le a belsőszervei
2011. szept. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
Ha kevésbé volnál hülye, azt is tudnád, hogy ez a speed tipikus utóhatása.
2011. szept. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, mindjárt írok neked egy e-mailt, légyszí válaszolj. :)
2011. szept. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elsőnek köszönöm ment a zöld mancs. A második nagyon kultúráltan írta le a gondolatait...
2011. szept. 24. 18:21
 5/5 anonim ***** válasza:
43%
Fáj az igazság, mi? Ahhoz elég nagy az arcod hogy drogozz, de ahhoz, hogy beismert hogy hülye vagy... áhh .. Így jártál.
2011. szept. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!