Szivritmuszavar?

Figyelt kérdés

Többször volt már olyan hogy alacsony volt a pulzusom azt 1-2x dobbant egy nagyot, van hogy minden héten 1x érzem, van hogy többször, van hogy egy ideig nincs ez tudom hogy nem ártalmas....

De ami éjszaka volt, olyan még nem volt, felébredtem átfordultam a másik oldalamra és elkezdett össze vissza verni a szivem, mintha elvesztené a ritmusát, olyan 10 mp-ig tartott, nagyon kellemetlen volt, fel kellett ülnöm, és iszonyat megijedtem, sokáig nem mertem elaludni...

Pajzsmirigytúlműkődésem van. De kezelve van.

Szívritmus zavar ez? Még fiatal vagyok 23 (n)éves.



2013. jan. 9. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
A pajzsmirigy és a szívritmus szorosan összefüggenek, ez sajnos ilyen.
2013. jan. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
S komolyabb baj is lehet belőle?
2013. jan. 9. 10:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Elvileg nem, de igen kellemetlen, szívdobogásérzet, kiugró pulzus, biztos, hogy helyes kezelést kapsz?
2013. jan. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hogy jó kezelést kapok-e....nem tudom... majd csak februárban megyek endokrinoligiára...
2013. jan. 9. 12:32
 5/5 anonim válasza:
Szilvásbuktát mert azt szeretem!
2013. jan. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!