Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szívritmuszavar, milyen...

Szívritmuszavar, milyen érzés? (többi lent)

Figyelt kérdés

ma többször is furcsa dolgot éreztem, mintha néha nagyobbat dobbanna a szívem, és olyankor kicsit köhögnöm kell, vagy gyorsabban veszem a levegőt...

mindez nyugalmi állapotban...

Vashiány okozhatja? mert arról tudok egyedül,hogy van.


Egyáltalán ilyen egy szívritmus zavar?


L/20



2012. okt. 24. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
2012. okt. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem extrasystolét érzel,teljesen ártalmatlan a legtöbb esetben,hacsak nincsen meglévő szívbetegséged mellé,ami folyamatosan rosszabbodik. Stressz,reflux,egy nagy bezabálás kiválthatja. Nyugalmi állapotban jelentkezik akkor ártalmatlan valószinüleg, ha sportolás ,mozgás ,terhelés alatt érzed az kóros lehet és más szívproblémára utalhat.


Persze interneten keresztül senki nem látja a ketyegődet,legegyszerűbb elbattyogni a kardiológiára és megnézetni.

2012. okt. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a másodiknak!
2012. okt. 24. 16:32
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Véletlenül nem vagy stresszes, feszült izgatott?

Az is okozhat ilyen pszichoszomatikus panaszokat.

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__altalanos-kozerzet__..


[link]


[link]

2012. nov. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A vas hiány pótlására érdemes venni vas tartalmú pezsgő tablettát. Vas hiány hölgyeknél inkább előfordul a ciklus miatti vas vesztéstől.
2012. nov. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm!

igen viszonylag stresszes vagyok, mostanában szerencsére nem is éreztem, meg vastablettát is elkezdtem szedni,úgyhogy remélem többet nem érzem majd:)

köszi-köszi mindenkinek!

2012. nov. 5. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!