Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan lehet a visszeresedést...

Hogyan lehet a visszeresedést megelőzni?

Figyelt kérdés

Mindkét nagymamámnak visszeres a lába, így tudom, hogy nálam is esélyes. A combomon lila hajszálerek látszódnak, a lábszáramon kb. egy centis részekben élénkebben, de nem türemkednek ki. Egyébként 22 éves lány vagyok. Odafigyelek az egészségemre, sokat mozgok, és megfelelően táplálkozom. Az lenne a kérdésem, hogy ezen kívül mit tehetnék megelőzésként? Sajnos nem tudom a visszerek kialakulásának biológiai hátterét, ennek fejében érdekelne megoldás. Olyanra gondolok, hogy ha pl. sokat masszírozom, hogy felpezsdüljön benne a vér, vagy hideg vízzel zuhanyzom, esetleg hideg-meleg váltással, vagy szauna segíthet-e.


Köszönöm a válaszokat, remélem minél többen írtok!


2009. aug. 28. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azok, amiket leírtál, plusz érvédő gyógynövényteák és aktív mozgás, tánc vagy valamilyen sport.
2009. aug. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a gözkabin is segít.És ott van olyan ugye hogy bemész mondjuk a 60 fokba majd 10 perc után leöntöd magad egy jó nagy vödör hideg vizzel.Nagyon jól esik.Szerintem azis is sgít,és remélem nem mondtam hülyeséget.
2009. aug. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha sokat járkálsz akkor pihenj meg néha és ülj le! Használj valamilyen érvédőt. Ha nem használna akkor menj el vele dokihoz!
2009. szept. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!