Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Rossz a hallásom, picit...

Rossz a hallásom, picit nagyot hallok. Lehet ezen javítani?

Figyelt kérdés

Manapság elég gyakori, hogy alig hallok meg embereket. Beszélnek hozzám, és szinte állandóan visszakérdezek. Nagy zavaró, mert olyan lennék mint valami süket...

Kb. 5 éve van mp3 lejátszóm, és mindennap hallgatom. Utazás közben, bárhova megyek, szinte mindig a fülemben van. Közlekedés miatt meg persze előfordul, hogy szinte már üvölt.

Az gondolom egyértelmű, hogy ez miatt romolhatott a hallásom. Lehet ezen valahogy javítani?


2009. aug. 28. 13:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Jahh igen, 19 éves vagyok, és fiú.
2009. aug. 28. 13:29
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen,biztosan lehet halló készülékkel.:((

Nekem is van sajnos...

2009. aug. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Orr-fül-gégész rokon mondta, hogy ez a bedugott füles téma nagyon rontja a hallást. Hallókészülék kell, de mostanában már nagyon jó diszkrét cuccokat gyártanak. És még valami: Állj át a nagy fejhallgatóra, kisebb hangerőre. Még jobb, ha nem is hallgatsz fülessel zenét, csak hangszóróból (nekem ezt tanácsolta a fent említett szakember).
2009. aug. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szóval ezt így nem lehet visszafordítani? Ha most abbahagynám a zenehallgatást, ( ami nem igen sikerülne egyik napról a másikra) akkor nem lehet, hogy javulna?

Én olyasmit olvastam, hogy a fül egy idő után elkezd regenerálódni, vagyis javul a hallásunk, ha halkabb hangokat meghallunk...

2009. aug. 28. 14:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne a zenehallgatást hagyd abba, hanem ne fülhallgatóval hallgasd, hanem nagy fejhallgatóval. Vágod, mi az, nem? Na. Amúgy kívánom, hogy regenerálódjon a füled, de én annyira nem értek hozzá...
2009. aug. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!