Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Reggeli ébredés után kb fél-1...

Reggeli ébredés után kb fél-1 órán át intenzíven kell fújni az orrom, ennek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Nemrég meg voltam fázva, most ez erősebb emiatt, de amúgy is szokott lenni, és közben tüsszögök is. Aztán úgy ahogy elmúlik.
2013. jan. 10. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
okozhatja atka vagy allergia is. pl ha toll párnád vagy ilyesmi.
2013. jan. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
aludjak párna nélkül?
2013. jan. 10. 22:23
 3/4 anonim ***** válasza:
nem, ha toll párna cseréld le, ha maradtak a tünetek érdemes lenne egy alapos atka irtást csinálni ha jól tudom vannak erre már speckó gépek. vagy kell venni új ágyat vagy matracot ha régi ami van. Ha még mindig van a dolog akkor menj orvoshoz. Mivel tüsszögsz is szerintem tuti allergia.
2013. jan. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
amióta vizes porszívót használok, és egy hosszú csővel, tehát nem a szobában veri fel a kifújt levegőt, azóta már sokkal jobb amúgy a helyzet. az tuti, hogy a port nem birom.
2013. jan. 10. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!