Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Rossz hangulatom van, semmihez...

Rossz hangulatom van, semmihez nincs kedvem már egy ideje (többi lenn). Mit csináljak?

Figyelt kérdés

15/L

nem vagyok valami népszerű a suliban, kevés az önbizalmam.. régen rendszeresen sportoltam, már ahhoz sincs kedvem mert félek hogy rosszul csinálok valamit.. szinte kerülöm az embereket, legszivesebben otthon ülök és tv-zek..


2013. jan. 12. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:

na ezt hívják kezdődő depressziónak. Engem is mindig csesztettek a suliban,de nem érdekelt, mára viszont olyan lettem,hogy kiállok magamért bárkivel szemben és magabiztosan megvédem magamat /persze szóban,nem verekedni szoktam:D /

Szerintem folytasd csak a sportot! később hasznodra is lehet egészségileg mindenképpen és lelkileg is. Szép,sportod tested lesz tőle és ki tudja,meddig jutsz el benne? /versenyek,olimpia,stb :) /

2013. jan. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
jav.: sportos
2013. jan. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!