Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Igaz e a következő állítás?

Igaz e a következő állítás?

Figyelt kérdés

Az agydaganatoknak csak nagyon ritkán-szinte soha sem tünete önmagában a fejfájás,inkább bénulásokkal és mozgászavarokkal valószínűsíthetőek.Általánosságban az agyrák csak kései stádiumban okoz fejfájást,de szinte biztos hogy azt megelőzően már komoly tünetetket produkállt.

Tehát a fejfájás mint olyan, az sokkal gyakrabban tünete bármi másnak (vérnyomás,migrén,stb.) mint agydaganatnak.



2013. jan. 15. 22:44
 1/9 A kérdező kommentje:

Merthogy nekem a doki ma konkrétan ezt mondta,nemtudom hogy csak meg akar nyugtatni vagy ez tényleg így van.Folyamatos fejfájással mentem,megpedzítettem az agyrákot és neurológiára akartam beutalót.Elmondta ezt ami leírtam és holna mehet teljes vérképre első lépésként...

De engem az érdekel hogy így van e?

2013. jan. 15. 22:46
 2/9 anonim válasza:
Hat nem tudom, egyszer mikor egy rokonomhoz bementem a korhazba, volt ott egy no akit azert vitt el a mento mert nagyon fajt a feje, kesobb ossze esett es kozoltek vele, hogy agydaganata van. Vegig ott jajgatott meg minden.
2013. jan. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kettes, te marha :) Ne bántsd a hipohondereket :)
2013. jan. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kérdező: igaz.
2013. jan. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem túl hiteles az igazolásod,ha hipohondernek titulász:)
2013. jan. 15. 22:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Igaza van a dokinak,és a késői stádiumban sem a fájás a jellemző.
2013. jan. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mivel nem vagyok orvos, semmiképpen nem hiteles az igazolásom. Ahogyan a többi nemorvos hozzászólóé sem :)
2013. jan. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az agyban elég sokféle daganat lehet.

Nekem volt, a fejfájás olyan mértékű volt mellette, hogy csak napi 3-4 algopyrinnel tudtam élni. Ahogy féle annyi tünetet okoz igazából. Viszont kicsi a valószínűsége, hogy ettől fáj a fejed.

2013. jan. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy vérképből kiderül, hogy van-e bármilyen daganatra utaló jel. A fejfájás rengeteg dolog jele lehet. Szerintem jól mondta a doki. A hányás pl. sokkal gyakoribb tünete annak, hogy az aggyal van valami baj.

Nekem is rengeteget fájt a fejem, ami már nagyon idegesítő volt. Kiderült, hogy az epémnek van baja.

2013. jan. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!