Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Igaz-e a következő állítás?

Igaz-e a következő állítás?

Figyelt kérdés

A gyakorikérdések.hu -n kérdezők-és válaszolók relációja bizonyítja az emberi sötétség végtelenségét.


Kíváncsi vagyok a véleményekre :)

Aki esetleg nem értené a problémát, javaslom a szex és szerelem topist például.


2012. jan. 10. 17:13
 1/5 anonim válasza:
Te nem nézed a való világot????????????
2012. jan. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Erre ráhibáztál :)
2012. jan. 11. 01:09
 3/5 dellfil ***** válasza:

Oké. Bizonyára igazad lehet.

A "politika", és a "szerelem szex" kategóriákról nem tudok nyilatkozni, mert nem vagyok mazochista. (Ezért, lehetőleg nem látogatom azokat az oldalakat.)

Szinte csak a "tudományok" kategóriából következtethetek. Azt gyakran látogatom, és (mint most is) a sötétség növelésén fáradozom. Miért? Mert nem találom elég sötétnek.

Persze most azt mondhatnád, hogy mellé beszélek. Tedd azt. Igazad lesz.

Közbevetőleg megkérdezhetem mit értesz a "kérdezők-és válaszolók relációja" kifejezés alatt? És: a "topis" ugye "topic" akart lenni?

De totál mindegy.

No, ennyi a véleményem. :DDD


dellfil

2012. jan. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Abból eredt az ötlet, hogy nem tudtam eldönteni, hogy a kérdezők hülyébbek vagy azok akik ezekre válaszolnak.


A topis pedig valóban topic akart lenni.

2012. jan. 12. 03:21
 5/5 dellfil ***** válasza:

Sok esetben valóban úgy lehet ahogy mondod. De azért legyünk tárgyilagosak. Ha lehet. :DDD

Utána szoktam olvasni mit is "válaszoltam" régebben. Hát tudod... Nos, nem mindig vagyok megelégedve magammal. És most finoman fogalmaztam.

Tulajdonképpen először a magunk háza táján kellene söprögetni. Félre ne érts! Nem rád gondoltam, általánosságban beszélek.

Az, hogy sokak véleménye hagy némi kívánni valót maga után, azért még nem ok arra, hogy "emberi sötétség végtelenségét" leljük meg benne. :) Ja. Vannak "egyszerű" emberek. Vannak okosak is, de pikírt kötözködők. Vannak akiken éppen olyan gatya volt, azért rossz olvasni miket irkál. Stb.

Én igyekszem elkerülni - nem mindig, és nem minden áron - a konfrontációt. Amint láthattad az előző kommentemben is... hmm kissé pikírtre sikeredett. Bocs.

Nyilván nem vagyunk egyformák, és valóban vannak sötét emberek. Senki, vagy semmi nem tilthatja meg nekik, hogy oda irkáljanak, ahová akarnak. De ki kell szűrni, el kell határolni, (pl nem válaszolok) határolódni az ilyenektől. (Jó, többször megtörtént, hogy a "szintjükre" süllyedtem, mert elborult az agyam.) De akkor, azt hiszem én hibáztam.

Az előzőekben vázoltak ellenére sem vagyok nagyon "elszállva" magamtól. Legalábbis nagyon remélem. :)


dellfil

2012. jan. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!