Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért ropoghatnak ennyire a...

Miért ropoghatnak ennyire a csontjaim?

Figyelt kérdés

Minden csontom vagy porcom ropog, de elég durván. A könyököm, a térdem, a nyakam, az ujjaim, a bokám, a lábujjaim, a gerincem, de még az állkapcsom is. Egyébként semmi bajom, még soha nem volt eltörve semmim, erős csontozatú vagyok, engem nem is nagyon zavar ez, a szüleimet tudom a ropogással a sírba vinni. Szerintetek mitől lehet?

15/L


2013. jan. 20. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Mozogsz eleget? Nekem a lábujjaim ropognak, és megállapították, hogy mert semmit se sportolok különösebben, és pl futni egyáltalán nem szoktam. (Vagyis anno ez volt.) Mondjuk ez nem olyan vészes, mint egy térd, vagy könyök. (Térdem nekem is szokott, ha sokáig nem mozdítzom.)
2013. jan. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem is mindenem ropog, pedig sportolok.

azt modnta a dokim, amíg nem fáj a ropogás, addig nem kell semmit se csinálni, ha fáj, akkor kell kérnem beutalót ortopédiára.

19/L

2013. jan. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Régebben kosaraztam és kézilabdáztam, ma már nincs időm, de a suliba heti 5 tesióra van, ezenkívül minden nap 2-3 órát sétálok a kutyámmal + hétvégén egésznapos kirándulások. 1-2 éve még nem ropogott semmim, csak a könyököm, az már egész kicsi korom óta. Általában nem fáj ha ropog valamim, csak egyedül a könyököm. De a többi nem.
2013. jan. 20. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!