Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen gyógyszer használhat a...

Milyen gyógyszer használhat a migrénem ellen?

Figyelt kérdés

Advil ultra forte: 3 óra után csillapítja, de nem múlik el

Algoflex forte: ugyanez

Apirin: 1 óra múlva csillapítja, de olyan nyomott vagyok tőle és nem is múlik el teljesen


általában csak bal oldalon a halántékomnál fáj a fejem, de úgy h legszívesebben egy csendes sötét sarokban kuporodok össze


Nektek mi vált be, ami nem vényköteles? Saridont majd kipróbálom, de ezeken kívül mi?


Előre is köszönöm!


2013. jan. 21. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Borsmenta tea, enyhén sós víz ivása. Sok folyadék bevitel. Teljes pihenés ágyban csukott szemmel.
2013. jan. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szénhidrátszegény, tej és gluténmentes táplálkozás.

Ezzel az a tapasztalat, hogy nagyon sok esetben megszünteti a gyakori fejfájást.

2013. jan. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nem gyakran van...havonta, 2 havonta 1x

csak amikor van, akkor nem tudom elmúlasztani

2013. jan. 21. 14:46
 4/6 anonim ***** válasza:
2013. jan. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Panadol extra, 2db egyszerre (koffeines)

Nurofen forte

Ibuprom extra (koffeines) - Nem tudom Magyarországon kapható-e...


Eddig migrénekre csak ezek váltak be. Szerencsére évente 1-2 migrénem szokott csak lenni, de akkor nagyon durva, a koponyám hátsó része, a tarkóm, a nyakam mintha görcsben lenne és lüktet :/

2013. jan. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen :)

utána fogok nézni ezeknek :)


hát nekem télen havonta, 2 havonta fordul elő...máskor talán kevesebbszer...

az a baj h nálam nem létezik sima fejfájás, csak ilyen, de hát ha nem jön sűrűbben, akkor megbirkózom vele, de ha épp egy vizsga előtt jön rám, akkor az sokat ronthat az eredményemen, ha nem múlik el a fájdalom, csak 3 óra múlva.... :/

2013. jan. 25. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!