Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek, hogy reggel...

Mit tegyek, hogy reggel könnyebben felébredjek, ne legyek ilyen álmos? 17/F

Figyelt kérdés
Este általában olyan 23-23:30 környékén feküdhetek le, és reggel 5:30kor kelek hétköznap. Olyankor nagyon álmos vagyok, alig bírok felkelni, és aztán buszon meg majdnem elalszok, de ott nem akarok aludni. Mit tegyek hogy a kb. 6 óra alvás ellenére is normálisan, és hamar fel tudjak ébredni reggel? Kávét, energiaitalt nem nagyon akarok inni, féltem a szívemet.
2013. jan. 22. 23:12
 1/5 anonim válasza:
75%
Aludj egy órával többet.
2013. jan. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de 2 féle ember van. bagoly típus és pacsirta típus. Én bagoly vagyok, éjjel sokáig fent tudok maradni, reggel a felkelés egy kínszenvedés. Sok konfliktusom van a szüleimmel, mert ők meg hajnalban simán felkelnek, de el is húznak lefeküdni max. 10-kor. Szóval nem igazán tudod megkönnyíteni, ha ilyen korán kelsz. Ha kihúzod a függönyt és reggel be tud sütni a nap, akkor könnyebben magadhoz térsz, de persze most télen ez nem játszik reggel fél hatkor sajnos.
2013. jan. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, kimaradt, hogy ha te is ez a nehezebben felkelős típus vagy, AKKOR nem nagyon tudsz mit tenni, de hát gondolom igen. Ismerek olyan embert, aki pl. minden hajnalban simán felkel és kimegy futni. Erre sosem lennék képes. Csak akkor tudok egyáltalán felkelmni korán, ha muszáj, mert dolgozni kell menni pl.
2013. jan. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Aludj többet, 1-1,5 órával...
2013. jan. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor reggel felkelsz, mozgasd át kicsit a végtagjaidat. Kicsit a fejedet, a kezedet, stb.. Vagy mosd meg az arcod hideg vízzel. Egyél valami csokis vagy cukros ételt, valami szeletet pl. sportszelet. A csokik és a cukrok felpörgetik az embert, és így tud sportolni, vagy fenn maradni nappal.
2017. okt. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!