Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek bemenjek a sürgőss...

Szerintetek bemenjek a sürgősségire?

Figyelt kérdés

Vasárnap óta minden este rosszul vagyok, valamelyik este már szinte nem is voltam magamnál, akkor bevittek az ügyeletre, kaptam szurit, de nem sokat használt.

Háziorvos beutalt uh-ra, de csak 2 hét múlva tudnak fogadni, addig azt mondta, hogyha fáj, vegyek be algopirin+3 no-spa+deadalon-t. Viszont ebből a kombóból tegnap bevettem 2-t, de hát ez nem megoldás.


Ha legközelebb annyira fáj, hogy menni nem tudok, bevitessem magam a sürgősségire? Ott kivizsgálnak egyből?

Ma is fáj, de még nem tartok ott, hogy hányok, még tudok menni, stb.


2013. jan. 24. 19:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Mid fáj? Ha annyira fáj valamid, hogy hánysz, és menni nem tudsz, akkor nincs az a normális orvos, aki elküldene. Szerintem akkor mindenképp menj be.
2013. jan. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!