Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Sürgősségire (gasztroenterológ...

Sürgősségire (gasztroenterológia) szombaton is lehet menni?

Figyelt kérdés
Talán akkor nagyobb eséllyel vizsgálnának meg és addig még ki is bírom valahogy ezt a puffadást. :S
2011. okt. 27. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Sürgősségi esetet nyilván bármikor azonnal ellátnak, de azt már kétlem, hogy jobban kivizsgálnának. Az aktuális problémát ellátják, de további vizsgálatokat valószínű a hét elején végeznék el, kórházakban se nagyon szokott vizsgálat lenni hétvégén.
2011. okt. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát ügyeleten max akkor foglalkoznak az emberrel, ha ömlik belőle a vér, meg flig már halott, de akkor is tesznek pár kellemes megjegyzést a rossz időzítés miatt.

Ilyen helyekre amúgy nem kell beutaló? És szerintem inkább most várakozz kicsit többet, mint hogy addig szenvedj... O_o

2011. okt. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Holnap akarok menni, csak a szombat is megfordult a fejemben mint lehetőség.

Van beutalóm, de sima, nem sürgősségi (mert a doki oda sem figyelt rám a rohanásban mikor kiírta) és november 16-ra kaptam időpontot, de én addig már 100, hogy nem bírom ki. Nem vérzek, vagy haldoklom, de nagyon kellemetlen érzés és megnehezíti az egész napom. :(

2011. okt. 27. 12:45
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja és már vagy 2-3 hete szenvedek...
2011. okt. 27. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!