Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Idegességtől reflux, savtúlten...

Idegességtől reflux, savtúltengés?

Figyelt kérdés
szedek ppi-t, mikor múlik el a sérülés a torkomból?

2013. jan. 25. 23:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Idegességtől savtúltengés, reflux? Naná. Még csak igazán attól.

A PPI-k nagyon jó gyógyszerek, és a legrosszabb esetben is 6 hónapon belül szinte teljes gyógyulást hoznak. Ha mégsem, akkor viszont nem biztos, hogy reflux betegségről van szó. Még akkor sem, ha papírod van róla...


Én jártam így. Egy ideig nagyon jó volt a gyógyszer által, aztán "visszaestem". Felírtak mellé még egyfajta gyógyszer, de nem szedtem be, mivel gyanús volt a dolog.

Egy maszek belgyógyász 2-3 hét alatt meggyógyított szinte "gyógyszerek" nélkül, pedig a gasztroentrológus 9 hónap alatt sem érte azt el... gyógyszerekkel.

Megkaptam a diagnózist: Nem vagyok és nem is voltam reflux beteg. Félrekezeltek. De azóta jól vagyok, és a savtúltengésemet klasszul tudom kezelni.

2013. márc. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!