Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Reflux megszüntetése?

Reflux megszüntetése?

Figyelt kérdés
gyógyszer mellett, arra gondolok hogy a sok stressz miatt van, szóval ha elhagyom az idegességet, elmúlhat a refluxom????

2013. jan. 24. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha olyan könnyen ki tudod zárni a stresszt az életedből, akkor kezdd ott! De gyorsabban eredményre vezet, ha reggel, és "olyan" étel után megiszol egy kupica Salvus vizet. Persze a kajákat is tudatosan kell összeválogatni, kerülni, amelyek kiváltják a gyomorsav túltengését.
2013. jan. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Igen gondolkodtam a Salvus vizen, ittam már 2hétig, bár eddig folyton minden napom úgy telt, hogy feszült voltam, pánikbeteg is vagyok, sokat szorongok, de tudom hogy mindig az okot kell megszüntetni, még ha nehéz is...
2013. jan. 24. 10:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is időszakonként van a reflux, gyomorégés, éjszaka arra ébredtem, hogy felbuggyant az a savanyú, csípős lötty. Megittam egy egész üveg S-t, mérsékeltem a kávéfogyasztást, este 6 után nem ettem, s ha nagyon kínzott a gyomorégés, elszopogattam egy-két Ren... tablettát. Most megszűnt az összes kísérő jelenség. Biztos elő fog jönni még. Sajnos az életmódon a legnehezebb változtatni, legfeljebb az ember beveszi a lesza.om pilulát, s nem idegesíti magát.
2013. jan. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem már 1éve semmi bajom a gyomrommal, helyette a torkomat érzem szétmarva :S sokkalrosszab...fül orr gégész nem látott semmit, mégis nehezen akar elmúlni amúgy pantoprazolt szedek, talán kicsit jobb, de ha sokat beszélek akkor megint rossz :S arról ne is beszéljünk hogy fáj kicsit a gégém, meg rekedt vagyok :(
2013. jan. 24. 10:57
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]



A stressz kezelésére bizonyára több mód is van, a keleti harcművészetek (Taichi, egyéb Kungfu) és a kiegészítő egészségfejlesztő gyakorlatok (QiGong) igen jó hatással lehetnek.

2013. jan. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meregtelenites..mozgas sport ..bolyt .ki kell pucolni a szerveztbol a sok karos anyagot..sok gyumocs keves hus meg zsiros etelek nassolasok ..cigarettat elhagyni vagy lecsokkenteni.. relaxalni ..hosszu folyamat de ha betartjak elmulik..ne kolts tobb 10ezreket kulombozo csodaszerekre amiket hirdetnek.. magadtol is meg tudod csinalni csak akarni kell es kigyogyulsz belole
2013. dec. 19. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!