Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit kezdjek a hátfájásommal?

Mit kezdjek a hátfájásommal?

Figyelt kérdés
Karácsony tájékán megfáztam (nagyon köhögtem)de nem mentem egyből orvoshoz, csak vagy 2-3 hét múlva amikor már antibiotikumot és ambroxolt írt a letapadás miatt, beszedtem, aztán még a hörgőimmel mindig volt valami de kiderült hogy 4-5 hetes terhes vagyok. Nem szedtem semmit mert féltem, aztán csak visszamentem mert még mindig éreztem,h. sípol v. hörög a hörgőm, megint antibiotikum. de már most a hátam is fáj, szinte az egész. MItől lehet??? ez a második terhességem, nagyon lúdtalpam is van, a derekam is fáj, a csípőcsontom is és már a savam is előjött. Nem túl hamariak a tünetek, mi lesz később velem?? Szóval a betegség miatt fájhat a hátam ennyire v. a terhesség miatt??? azt mondta a doki a hörgőgyulladás miatt is lehet, de hát ő is csak tippel szerintem, mert hát terhesen nem akar mellkasröntgenre küldeni, mert hát ugye én félek nem-e valami komoly tüdőbajom van. 10 évig dohányoztam és 2 hónapja szoktam le. ezek a fájdalmak kb. 1 hete jöttek elő.
2013. jan. 26. 13:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Látogass el az ortopédiára. Javasolnám, hogy erősítsd meg a hát izmait - kiváltképp a gerincmerevítő izmokat -, de mivel terhes vagy, így nem tudom, hogy ajánlatos-e. Ahogy a híd sem, pedig nagyszerű gyakorlat.
2013. jan. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!