Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan tudják diagnosztizálni...

Hogyan tudják diagnosztizálni a cukorbetegséget? és teljes mértékben kizárni, hogy cukorbetegség áll fent?

Figyelt kérdés
Reggel 8-kor reggeliztem és 11-kor vették le a vért cukorvizsgàlatra,ebböl kiderithetö pontosan,ha cukorbetegség àll fent?rengeteget iszom mégis mindig szomjas vagyok,elég sokat jàrok pisilni is,néha szédelgek és még a menszem is fura.mert a 8.-dik napon megint elkezdek barnàzni és eltart peteérésig,lejön a cervix nyàlka és nem àtlàtszo szine van hanem alvadt vérnyàlka.tudja esetleg valaki hogy ennek mi lehet az oka?az a barna is alvadt vér szinü,szoval elég sötét.és ezeken a napokon nagyon gyorsan ideges leszek,se perc alatt fel tudom huzni magam!
2013. jan. 28. 08:20
 1/5 anonim ***** válasza:
A menstruációd furcsaságának inkább hormonális oka lehet, mint cukorbetegség. Persze jól teszed, ha megvizsgáltatod magad. Ha most nem lesz jó az eredmény, akkor meg kell majd ismételni és attól függően zajlanak tovább az események.
2013. jan. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vasra,pajzspirigyre és B12 vitaminra is levették a vért.
2013. jan. 28. 08:44
 3/5 A kérdező kommentje:
az normàlis hogy 3 ora alatt majdnem 2 liter folyadékot iszom?
2013. jan. 28. 09:23
 4/5 anonim ***** válasza:
3 óra alatt 2 liter elég sok. Ennyit egész napra elosztva kéne inni.
2013. jan. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De milyen okai lehetnek ennek hogy ilyen sokat iszom?akkor is sok ha szoptatok?bàr mondjuk napi 1 x szoptatok,azt is màr kora reggel!
2013. jan. 29. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!