Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehetnek ezek cukorbetegség...

Lehetnek ezek cukorbetegség tünetei?

Figyelt kérdés

Már kb. egy éve, kisebb nagyobb megszakításokkal, hol erősebben, hol gyengébben tapasztalom ezeket a tüneteket:

nagyon szomjas vagyok, főleg esténként, sokat pisilek (éjjel mindig ki kell mennem), száraz a szám, sokat eszek, és mégse hízok (162cm, 46 kg). Tudom, menjek el orvoshoz, de van okom parázásra?

17/L


2012. okt. 12. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Acetonos lehellet, gyakori gyengeség, alkalmi erős verejtékezés, szédülés a sok folyadékcsere mellett a rendes tünetegyüttes. Esetleg ha valamin nagyon stresszeltél az utóbbi fél évben, vagy van a tág rokonságban 1.típusú cukros. A hízásoddal nem függ össze.
2012. okt. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bár egy év kezeletlen diabétesz alatt szerintem bőven ájultál is volna.
2012. okt. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehetnek ezek a cukorbetegség tünetei, de amíg nem voltál vérvételen, addig kár előre idegeskedni.
2012. okt. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Lehet, hogy pajzsmirigy túlműködésed van. Annak is lehetnek hasonló tünetei. Mindenképpen el kéne menned vérvételre.
2012. okt. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. okt. 13. 17:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigyre mindenképpen érdemes lenne vizsgálatot kérned, ne halogasd. Gyomrod rendben van?
2012. okt. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt baj, de mostanában sokszor ég a gyomrom.
2012. okt. 15. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!