Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mivel kezelhetok ezek a...

Mivel kezelhetok ezek a tunetek? Folyton aludnek, tanulnom kene de nem birok koncentralni, altalaba levert vagyok, amit sikerul megtanulnom azt ha nem ismetlem akkor eleg hamar elfelejtem.

Figyelt kérdés
Erettsegi elott alok es nagyon kene az energia es az odafigyeles,de nem megy.Hallotam egy "Spirulina" nevu gyogyszerrol aminek alitolag agyserkento hata is van.Valaki szedte?Hasznal?
2013. jan. 28. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg sportolni, többet mozogni, szabad levegőn lenni. A tanulás miatt gondolom sokat ülsz bent a szobában. Az nagyon álmosító. Tanulj egy ideig és ha úgy érzed, kezdesz fáradni vagy álmosodni, menj ki egy kicsit sétálni és utána folytasd a tanulást. Nem javaslom, hogy gyógyszert szedj. Egyébként is ezek a reklámozott szerekkel nem biztos, hogy eléred a várt hatást, csak feleslegesen fogsz kiadni egy csomó pénzt. Lehet, hogy többet ártanak, mint használnak.
2013. jan. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Nixcy88 válasza:
100%

Nem hiszem, h pont ez a kapszula lenne a megoldás. Minimum 2 hónapig kell szedni, h hasson is valamit, és nem is keifejezetten az agyműködésra hat.

Valószínűbbnek tartom, h vitamin hiányod van. Ez télen elég gyakran előfordul.

A Ginkgo bilobát tartalmazó készítményeket tudom javasolni, nagyon jók, itt találsz párat: [link]

2013. jan. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Spirulina az azért nagyon jó mert az összes fontos dolgot tartalmazza ami kelhet, és fel is szívódik mert természetes.


Amiket leirtál, az utalhat arra is hogy terhelt a szervezeted oda nem való dolgokkal. Tehát azzal kezelhetőek, ha kiüríted ezeket.

2013. jan. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mire gondolsz?
2013. jan. 28. 16:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Természetesen a nehézfémekre :)
2013. jan. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hasonló panaszaim voltak nekem is... Háziorvosomnál jelentkeztem, aki laborba küldött, aminek az eredménye az lett, hogy alacsony volt a vas sziintem. Kaptam vastablettát, tardyferont, 3 hónapig kapkodtam egy emésztés segítő tablettával (protect a készítmény neve). A 3 hónapos időszak után contoll labor, emelkedett a vas szintem és érezhetően javult az állapotom is. Érdekességként, ha ugyan ezt találják nálad is, érdemes rákérdezni vagy erre a protect emésztést segítő készítményre vagy bármilyen másikra a háziorvosnál, ugyanis személyes tapasztalatom, hogy a bélsár ürítés erős nyomással lesz elvégezhető. Az első egy hétben nem szedtem én sem, majd gondoltam kipróbálom... "Könnyen jött....!" :) Remélem tudtam segíteni.
2013. febr. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!