Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hallottatok-e már arról, hogy...

Hallottatok-e már arról, hogy milyen hatása van a citromos kávénak? Esetleg valki tapasztalatból tud vélemény mondani? állítólag migrén ellen, csontritkulás, izületi bántalmak ellen ősrégi csodaszer?

Figyelt kérdés
2009. szept. 2. 08:08
 1/4 anonim ***** válasza:
én kipróbáltam. azon kívül h az íze eccerűen borzalmasan elviselhetetlen, azon kívül más nemtörtént. egy pillanatra elmúlt a fejfájásáom, de sztem csak azért, mert annyira szír ízű volt, h már nemis éreztem a fejfájást :D
2009. szept. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én csak azt hallottam róla,hogy másnaposság ellen jó.
2009. szept. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én úgy hallottam,hogy nem akkor kell elkezdeni amikor fáj a fejünk, haenm előbb és azután mindennap rendszeresen..és elég pár csepp a megszokott kávéba.Én pár napja iszom...meglátjuk..
2009. szept. 5. 08:31
 4/4 A kérdező kommentje:
Emberek!!!!!!ma 10 napja iszom a citromos kávémat minden reggel 2-3 csepp a kávémba és azóta nem volt semmiféle fejfájásom!!!esküszöm!!!!!!!nem érezni az ízért ha csak pár cseppet tesztek bele!próbáljátok meg!!!nekem eddig bevált...más az élet fejfájás nélkül...egészen más!
2009. szept. 16. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!