Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Két hete körülbelül 2 naponta...

Két hete körülbelül 2 naponta vagy változóan, félnapon át el szokott dugulni mint két fülem, mindig elmúlik magától de visszatér, van mikor már így ébredek. Ha fújom az orrom bal fülem néha sípol, de fájdalom nincs. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a segítséget!
2013. jan. 30. 11:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát nekem szokott bedugulni szinte minden évben egyszer a fülem (engem iszonyúan zavar). Már bejáratott orvos van általában vagy "kiporszívózza" vagy csak kiszedi amit lát benne és gyógyszerrel átitatott gézcsíkot tesz a fülembe, esetleg fülcsepp. Nálam az ok legtöbbször, hogy piszkálom a fülem és a körmömmel megsértem a járatot, amibe utána belemegy a samponos víz fürdésnél és enyhe gyulladást okoz. Próbálok rá odafigyelni a fülpiszkálót nem is használom, mert mondta a doki az is jó nagy átverés, csak gond van vele, de hát a körmöm meg nagy ritkán sajna felsérti.

Tehát irány a fülészet, magától (ha ugyanez van nálad is : hallójárat gyulladás) nem fog elmúlni!

2013. jan. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!