Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hasmenén naponta harmincszor...

Diru kérdése:

Hasmenén naponta harmincszor alig bírok menni, beszélni. B6ot szedek köményt rágcsálok. Orvosok aztmondták vírus. Epekövem már volt az nem ilyen fájdalom. Gyógymódok? Vagy mi lehet ez? Nagyon fáj segítség gyorsan.49/F

Figyelt kérdés
iszonyatos nagy fájdalom

2012. okt. 4. 09:34
 1/7 A kérdező kommentje:
öklendezés,iszonyatos nagy fájadlom már azon gondolkozom hogy megöljem magam annyira fáj..mit tegyek?
2012. okt. 4. 09:42
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Normaflor kapszulát! Az "megfogja". Persze nem tartós megoldás. A vírus valóban okozza ezt a legyengült állapotot, az ember azt hiszi, hogy a halál kapujában van, de az 2-3 napon belül enyhül. Enni csak pirítós kenyeret, sok teát citrommal, és görcsoldók: Nospa, Buscopan. És feküdni!
2012. okt. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De az ilyen pokoli fájdalom az nem valami komolyabb kivizsgálást igényelne?
2012. okt. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hívtunk orvost aztmondták csak vírus.a wcre alig bírok kimenni nemhogy orvoshoz..pedi minden percben kikell..
2012. okt. 4. 09:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Amikor én ilyen panaszokkal voltam, hasnyálmirigy gyulladásom volt. Azt mondtam lefekszem a klinika folyosóján, minden mindegy, azt csinálnak velem, amit akarnak. Akkor viszont egy korty vizet sem lehet inni, sem enni. Másfél hétig infúzión tartottak. Nem tudod magad bevitetni valamelyik kórházba? Az influenza ilyen pokoli fájdalmat nem szokott okozni.
2012. okt. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Széntabletta
2012. okt. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért öngyi elött ha az van hívd ki a sürgősségit és vitesd be magad akármit mondanak.
2013. jan. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!