Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Porckorongsérv műtét után ez...

Porckorongsérv műtét után ez normális? 17/L

Figyelt kérdés
4 hete műtöttek, 3 hetet voltam otthon, most kezdtem suliba menni. Otthon teljesen jól voltam, most viszont fáj a hátam és a karom. A hirtelen megerőltetéstől és a sok üléstől?És a karom miért fáj? Kisugározna a fájdalom?
2013. jan. 30. 20:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én még pihentetném egy hetet otthon. Ha azután sem múlik, vissza a dokihoz :) Jó gyógyulást!
2013. jan. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak sajnos nem lehet. Az orvos eddig írt ki, és a suliból sem hiányozhatok ennyit..
2013. jan. 30. 20:48
 3/11 anonim ***** válasza:

Akkor játszd a jó kislányt és majd a hátad sínyli meg.

Komolyan mondom nem értem az ilyet.

2013. jan. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az egészséged fontosabb, mint az iskola jelent pillanatban. Egy ilyen komoly műtét után, biztos hogy megérti az orvos és kapsz még igazolást :)
2013. jan. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem a jókislányságról van szó. Egyáltalán nem.

A főorvos is aztmondta 4 hét és suli és az iskola orvos is. Már ott is említettem neki amikor visszamentünk hogy néha néha fájdogál. Nem mondott semmi. De tény hogy nem utolsó szempont hogy nem szeretnék a sok hiányzásom miatt osztályozó vizsgát tenni és pótolni. Ígyis nagyon le vagyok maradva.

2013. jan. 30. 21:01
 6/11 A kérdező kommentje:
nem iskolaorvos hanem háziorvos, bocsi.
2013. jan. 30. 21:01
 7/11 anonim válasza:

hát figyelj én nekem valami bajom volt anyu azt mondta hogy menjek suliba nyugodtan mire oda érek jobban leszek (tüdőgyulladásom volt, volt olyan hogy egésznap hánytam meg ment a hasam eljutottam a sarkik és ott meg behánytam visza mentem és nem engedett be azt mondta:"menjek suliba!")

és látod én túl éltem és még itt vagyok, de igaz egy műtét az más

úgy hogy annyit tehetsz hogy igazolást tesire, azt lehet hogy megfogja engedni ;)

2013. jan. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

21:23

amúgy 15/F

2013. jan. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
jut eszembe a karod meg meg egyéb testrészeid, igen azért fájhatnak avgy esetleg zsibbadhatnak, de ne aggódj ez idővel elfog múlni, és csak azt fogod észrevenni hogy már nem fáj :)
2013. jan. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csodálkozom, hogy mehettél ilyen hamar suliba.Nekem az ágyéki csigolyámban volt kiszakadt sérv és 6 hétig nem volt szabad ülni sem. Az ülés nagyon megerőltető. Minden reggel csinálom a gyógytornát, amit a kórházban tanítottak. Kétszer műtöttek már, 2006, 2009- ben. Mindenképp tornázz, mielőtt elindul a nap és kérd meg a tanárt, hadd állj fel néha, nyújtsd meg a gerinced, nyújtózkodj. Ha van kérdésed, írj priviben! Jobbulást!
2013. jan. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!