Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális dolog az, hogy 5...

Normális dolog az, hogy 5 nappal a műtét után nehezebben megy az evés mint utána 1-2 nappal?

Figyelt kérdés
Akkor simán megettem a krumplipürét, lánytojást, stb. Most meg olyan, mintha zsilettpengét ennék. A nyeléssel nincs gond (azt megalapozom Flectorral), inkább az fáj, ha a nyálkahártyához hozzáér a kaja.

2013. jan. 13. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Mandulaműtét? Akkor sajnos nem az első napok a legnehezebbek, hanem az utána lévők.
2013. jan. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, mandulaműtét. Az elmúlt éjjel alig tudtam aludni a fájdalomtól. Hiába vettem be fájdalomcsillapítót,
2013. jan. 14. 07:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. De vígasztaljon a tudat, hogy innen már csak egyre jobb lesz :-). Egyél sok kenyérfélét és rántott húsokat, hogy leszedje a fehér trutyit, ami a sebet fedi. Nem szabad egyben leesnie, mert akkor lehet utóvérzés.
2013. jan. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szörnyű egy állapot... már a tiszta víztől is fáj. Nem gondoltam volna, hogy ennyire fog fájni.
2013. jan. 14. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!