Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS Mi enyhiti ezt az érzést?

SOS Mi enyhiti ezt az érzést?

Figyelt kérdés
valószinü gyomorsav megmarta a torkomat, reflux miatt....De folyton érzem h sérülve van a torkom, izgatja valami, nagyon rossz. mivel enyhithetem? a torkom még keserü is....

2013. jan. 31. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki hogy egy pohár vízben elkeversz egy kis szódabikarbónát. Nekem az szokott segíteni.
2013. jan. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én mebucaint próbáltam,ilyen mentolos,nekem jobb kicsit tőle,de lehet neked jobban fel van marva.
2013. jan. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szia! Vettem én is mebucaint, talán enyhit rajta mert érzéstelenitős,amúgy fül orr gégész nem látott felmaródást, de akkor miért érzem? csak sérüt valamennyire nem? végülis 1éve érzem...3hete szedek proton pumpa gátlót de még semmi...:/
2013. jan. 31. 11:35
 4/6 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy orrsövényem van és biztos száraz a torkom....lehet hogy ezért is érzem ennyire....
2013. jan. 31. 11:35
 5/6 anonim ***** válasza:
A gyomorsavaddal kezdjél valamit, mondjuk a gaviscon szirup az nekem bejött. Ha nem jön fel a savad, akkor a torkod is helyrejön. Nekem is ez szokott lenni a bajom. :( Meg került a savasító ételeket, italokat.
2013. jan. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem idegi alapon van a refluxom, szarrá idegeskedtem magam, mivel pánikbeteg is vagyok, szóval a szorongásommal meg stresszemmel kell valamit kezdenem. De baromi nehéz.
2013. jan. 31. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!