Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fájhat a fejem mert nem jut...

Fájhat a fejem mert nem jut koffein a szervezetembe?

Figyelt kérdés
Pár napja nagyon fáj a fejem. elgondolkozva nagyjából amióta abba hagytam az energia ital ivást. Általában 5-6 darabot meg ittam (nem gagyikat) lehet hogy most azért fály mert nem iszok?
2013. jan. 31. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen a koffein hiány okozhat fejfájást.Így van a kávénál is!
2013. jan. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg most fronthatás is van. Meg pontos jé a fáj.
2013. jan. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen iszol koffeintartalmú italokat, akkor teljes megvonás után 1-3 napig, vagy max 1-2 hétig lehetnek kellemetlen hatásai. Ezek egyike a fejfájás is. Ezen kívül lehet rossz közérzet, hányinger, enyhe influenzás tünetek. Vagy kibírod azt a pár napot, vagy lassanként csökkented a mennyiséget. utóbbi esetben szerintem nem lesznek mellékhatásai. Ha meg nem akarsz leszokni, akkor ne állj le teljesen róla. Kb 24 óra kihagyás után már jelentkezhetnek a gyenge elvonási tünetek. Benyomsz egy kávét, vagy felhörpintesz egy kis (pl 1 liter) teát és máris megvan a napi "könnyített" adag. :)
2013. febr. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!
2013. febr. 2. 12:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Pár napja komoly fronthatások vannak ám.
2013. febr. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!