Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Két napja vettem be egy...

Két napja vettem be egy antidepresszánst. Furán éreztem magam, és nem tudtam maszturbálni. Most is nehezen megy. El fog ez múlni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 4. 00:00
 1/10 anonim ***** válasza:
ha elolvasod a tájékoztatót ami a dobozán van akkor rájösz hogy ez eleinte lehet mellékhatás ami pár hét mulva elmulik.vagy kinél mennyi
2013. febr. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
46%

En a te helyedben MOST azonnal abbahagynam a szedeset, es meg akkor a maszti is menne :P.

Komolyan ha jot akarsz abbahagyod, en lattam hogy ezek a bogyok mikre kepesek, es garantalhatom hogy semmi jora!

2013. febr. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Szemétbe a bogyóval. Csak tönkretesz.
2013. febr. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Ivan Iljics ***** válasza:
0%

A nővéremnek nagyon sokat segített az antidepresszáns, úgyhogy én a helyedben addig szedném amíg előírja a doki.


De ha nem megy, akkor az talán attól van hogy a szervezet megkapta a napi adagot azokból az anyagokból amiket a maszturbálás felszabadít és ezért nem akar akciózni... Gondolom majd csökken a hatás.

2013. febr. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Javaslom nézd meg a youtub-on a Tébolymarketing című sorozatot. Garantálom, hogy soha többé nem nyúlsz ahhoz a sz...-hoz!
2013. febr. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2013. febr. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, fiú vagy lány vagy... :)

Csatlakozom az előttem szólókhoz: felejtsd el a tablettákat! Hiába van rájuk írva, hogy nem okoz függőséget, nem ez a megoldás (mert ha gyógyszert szedsz a depresszióra, legalább ki akarsz lábalni belőle)!

Sport! Hidd el, napi fél óra intenzív mozgás úgy fújja el a depressziót, mint a tornádó. Én sem hittem el, de tényleg. Nem lettem tőle népszerűbb, gazdagabb vagy jóképűbb, de már eszem ágában sincs kínlódni ezek miatt.

2013. febr. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is szedtem antidepresszánst, hasonló tünetet okozott.

Erős libidócsökkenést és egyéb szexuális zavarokat idéz elő. Meg egy csomó egyéb mellékhatást. Ezért csak akkor szedd, ha muszáj, és csak addig, amíg feltétlenül szükséges.


Ostobaság, hogy a bogyótól felszabadulnak olyan dolgok, amikhez amúgy az önkielégítéstől jutna a szervezet. Nem. Az ilyen szerek nem szabadítanak föl semmit, hanem blokkolnak.

2013. febr. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 lacatka válasza:
Szokj le a maszturbálásról,szerezz magadnak párt és el fog múlni!
2013. febr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hú, kösz ezt az ihletett tanácsot! Még sosem hallottam! Valószínűleg ha depressziós vagyok, és gyógyszerre meg szakemberre szorulok, akkor minden rendben van a lelki és szerelmi életemmel, az önbecsülésemmel, és simán szerzek egy csajt. Nagyon eredeti tanács és végképp hasznos.
2013. febr. 14. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!