Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Azt hiszem depressziós vagyok,...

Azt hiszem depressziós vagyok, mit tegyek, kitől kérjek segítséget?

Figyelt kérdés
Lehet ez a téli időszak okozza,amikor jobb idő van,napsütés akkor jobban vagyok,de pl ma,hó,jég,összecsaptak fejem felett a hullámok,szorongok,kilátástalanságot érzek,és türelmetlen ,ideges vagyok,semmi nem érdekel.
2013. febr. 4. 17:50
 1/5 Ritacoronita válasza:
Le kéne ülnöd valakivel komolyan elbeszélgetni.Ne beszéld be magadnak,hogy depis vagy,mert ez már népbetegség,és nincs is semmi bajuk sokszor az embereknek.Ha van olyan elnyomott dolog benned amiről nem szívesen beszélsz,ki kell adnod magadból.Minden ilyen dolognak ki kell jönnie.Beszélni kell róla,de nem mindegy,hogy kivel
2013. febr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
próbálj meg kimozdulni barátokkal,családdal,esetleg ha úgy érzed akkora a baj akkor menj el orvoshoz
2013. febr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze hogy népbetegség,hisz az emberek el vannak keseredve,mert évről-évre egyre nehezebb az élet.Én is azok közé tartozok,akik keveset keresnek,mögöttem van egy válás egy gyerekkel,albérletben lakunk,betegség a családban,és még ez a tél is kikészít.Reggel indulnánk,biciklis járda jeges,kocsiajtó befagyva és ne legyek ideges.
2013. febr. 4. 21:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is így érzek. Nem tudom mi van velem mostanában nem is tudom az okát megnevezni, minden baj. Totál magam alatt vagyok, van egy gyönyörű kislányom de nem tudok úgy foglalkozni vele ahogy szeretnék. Mozdulni sincs kedvem. Totál kivagyok. Szorongok ideges vagyok robbanok másodpercek alatt.
2013. febr. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ritacoronita válasza:
ha minden baj úgy éritek akkor sajnos a baj még több és még nagyon bajt okoz.....bevonzod. egyszerű.gondolj bele.valaki meglök a villamoson tiszta ideg vagy,legszívesebben beszólnál neki.leszállsz tuti hogy megint neked megy valaki,mert olyan pipa vagy hogy már te sem figyelsz oda.kicsit éljetek már bocs a csúnya szóért de "szarni bele szarni rá".mész dolgozni elvégzed a kötelező feladatokat és mindent próbálsz úgy csinálni hogy ne idegesítsd fel magad.gyakoroljátok és sokkal szebb lesz minden
2013. febr. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!