Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egy Depresszios Szemely...

Czinegene Pap Agnes kérdése:

Egy Depresszios Szemely Meggyogyulhat? .

Figyelt kérdés
2012. dec. 29. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom,hogy teljesen és végérvényesen nem tud meggyógyulni.A drog és alkohol vagy cigarettafüggők se gyógyulnak meg,csak van tiszta állapotuk,ami örökre el is tarthat,ha elég erősek,de bármikor visszaeshetnek.Én 8 éve küzdök depresszióval,hol jobb,hol rosszabb,ez az év kegyetlen volt.Ja,csakis magadon segíthetsz! A dolog fejben dől el! Az egész gyógyulási folyamat,csak rajtad áll,se az orvos,se a gyógyszer nem segít!csak te magadon$
2012. dec. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mintha az előző választ én írtam volna. Én 6 éve küzdök depresszióval, 18 éves lány vagyok...

A tünetek enyhülhetnek, ebben megnyugtathatlak. 13 éves korom volt az egyik mélypont. Csont soványra fogytam és nyugtatókat kellett szednem. Ezután is jött még pár nehéz időszak. Mostanra annyit tudtam elérni öngyógyítással, hogy (általában) nem befolyásolja az étvágyamat a dolog. Na de persze lehet ez egyedi eset is, szóval fel a fejjel :)

2013. jan. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szeretnem veled felvenni a kapcsolatot ha ez lehetseges!
2013. jan. 3. 15:35
 4/6 anonim ***** válasza:
én tapasztalatból mondom, hogy igen .
2013. jan. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mármint kivel? :)
2013. jan. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aki azt mondja,igen,az nem is volt igazán beteg..
2013. jan. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!