Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Melyik a legjobb vénynélkül...

Melyik a legjobb vénynélkül kapható gyógyszer idegesség, belső feszültség, belső remegés, stressz oldására?

Figyelt kérdés

2013. febr. 5. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Amelyik gyógyszereket lehet vény nélkül kapni, azok általában olyan dolgokat pótolnak a szervezetben, mint például a magnézium, aminek hiánya okozhat stresszes, idegesebb állapotot, de ha nem ezen dolgok hiánya okozza, akkor ezek a gyógyszerek semmit nem érnek. Ezek nem nyugtatók és nem stresszoldók. De ha már belső feszültség, remegés is jelen van, akkor inkább keress fel egy szakorvost, pszichiátert vagy pszichológust, attól függ mit állapítanak meg, hogy melyikre van szükséged. Ugyanis ezek inkább szorongásos betegség tünetei, amit meg lehet oldani szakemberrel való találkozások vagy gyógyszeres kezeléssel.
2013. febr. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Épp azért jöttem most fel, mert magam is szorongok kicsit, most éppen fázom és izzadok egyszerre, nem tudok megnyugodni..most kicsit összejött minden és pihenés közben sem tudok ellazulni. Mikor legutóbb volt ilyen gondom, orbáncfű teát ittam. Vény nélküli gyógyszer, amit próbáltam az a Sedatif PC volt, nekem segített.
2013. febr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!