Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az, hogy képes...

Miért van az, hogy képes lennék egész nap csak aludni?

Figyelt kérdés

Azóta van ez így, mióta 2013 lett. 2012-ben nagy erőfeszítés volt az is, hogy akár délután 3-ig tudjak aludni és nagyon ritkán történt meg, legkésőbb délben keltem mindig olyan napokon, mikor nem kell suliba mennem.


Most meg mióta újév van, azóta van, hogy olyan jól alszok, hogy délután 4-5kor kelek sorozatosan... Igaz, többet bagolykodok is éjjel (hajnali 3-4ig is néha), de van mikor még azt se, mégis átalszom majdnem a háromnegyed napot... Nekem ez így kezd nem tetszeni, mert mára is voltak terveim, de most is úgy érzem, hogy még szívesen aludnék :/



2013. febr. 6. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Felborult a ritmusod, átállt a szervezeted az éjszakai alvásról a nappalira.

Szépen, fokozatosan állítsd vissza magad, 1-1 órával visszalopkodni az időt.

D.e. pedig kényszerítsd magad a felkelésre, és öltözz fel, menj a friss levegőre, ott majd felébredsz.

2013. febr. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lehet valami vitamin hián is. Nem árt egy labort nézetni
2013. febr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Áh, nem tudom... az a furcsa, hogy most januárban kezdődött az egész... azelőtt is éjszakáztam és sose aludtam ennyit utána...
2013. febr. 6. 15:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Kimerült vagy és az immunrendszer is gyenge. lehet vas hiány. Menj orvoshoz
2013. febr. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 renegát9 válasza:
napi 10-12 óra alvás kell a gyerekeknek felnőtteknek 8-9
2013. febr. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!