Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Megy a hasam, mit ehetek, ihatok?

Megy a hasam, mit ehetek, ihatok?

Figyelt kérdés
Még sosem volt ilyen betegségem. Fáj nagyon a derekam, szédülök, és megy a hasam. Nem tudom mitől lehet ez. Elrontottam a gyomrom ?
2009. szept. 5. 10:55
 1/4 anonim válasza:
68%

Irány az orvos!!!!

Inni pedig addig is igyál, csak kisebb kortyokban, mert hamar kijöhet. Ha nem akkor kiszáradsz és akkor jön mentő mész kórház...

2009. szept. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

vmi bélfertőzés. nekemisvolt, 2-3 nap alatt elmúlt.

voltam orvosnál, de tök felesleges volt. hányáscsillapítót, meg antibiotikumot írt fel, de egyiketse szedtem be, 3 nap alatt teljesen rendbe jöttem.

először csak forralt vizet ittam, kis kortyokban leveset, majd főtt-sós krumplit, reszelt almát, ropit, kekszet, aztán ennyi. meggyógyultam

2009. szept. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tobb oka is lehet. Gyomorrontas/fertozes stb.. egyebkent csokolade segit ha hasmenesed van! igyal sok folyadekot is, nehogy kiszaradj!
2009. szept. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a csoki nálam örök gyógymód a hasmenés ellen ;)
2011. febr. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!