Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Voltál valaha annyira gyenge...

Voltál valaha annyira gyenge bármi miatt, hogy szó szerint jártányi erőd sem volt?

Figyelt kérdés

Tegnap este elmentünk egyet sétálni a barátommal, amikor hirtelen nagyon rosszul lettem. Szédültem, émelyegtem és azt éreztem, hogy minden erő kimegy a végtagjaimból. A barátom támogatott hazafelé, de a ház előtt már annyira elhagyott az erőm, hogy ölben kellett behoznia. Annyira ijesztő volt. :((((

18/l


2013. febr. 8. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Előtte nem voltál beteg? Velem akkor volt ilyen többször is, amikor megfáztam egy kicsit, másnapra már semmi bajom nem volt, elmentem pl kutyát sétáltatni ls húsz perc múlva éreztem, hogy annyira jól mégsem vagyok még, teljesen legyengültem.
2013. febr. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mostanában én is sokszor érzem igy magam..annyira szédülök hogy alig látok meg olyan érzésem van mintha a fejem húzna el felé és mindjárt elájulnék.. :/ meg olyan érzésem van mintha nem is léteznék...nem érzem magam..rem érted hogy írom...és ez tényleg ilyesztő :/
2013. febr. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!