Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Történt Veled valaha ájulásos...

Történt Veled valaha ájulásos rosszullét?

Figyelt kérdés
Most nem igazán olyasmire gondolok, amikor valaki nem érzi jól magát, gyenge, kicsit erőtlen stb. Hanem amikor konkrétan olyan rosszullét kapja el, aminek ájulás a vége. Ha volt már Veled is ilyesmi, akkor mi lehetett az oka? Nem ettél-ittál eleget? Vagy vércukor/vérnyomás gond? Esetleg teljesen más oka volt?
2012. júl. 25. 15:47
 1/9 Antimod ***** válasza:
Egy hosszú, orvosi vizsgálatokkal teli nap végén estem kis híján össze, kezdett elzöldülni a világ. Azt hiszem jogsit csináltattam, és előtte beteg voltam, azért voltam még gyenge.
2012. júl. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen,egyszer volt olyan,hogy elájultam pár percre.Semmi különös oka volt,csak leeshetett a vércukrom,vagy ilyesmi.
2012. júl. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Igen, volt. Ki voltam vérezve teljesen, azért ájultam el.
2012. júl. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Egyszer ájultam el. Konkrétan rosszullétre nem emlékszem. Az utolsó érzés az volt, hogy olyan furcsán zsong körülöttem a világ, nem igazán tudom értelmezni, amit hallok (éppen tolmácsoltam), a következő pillanatban meg már ültem egy fotelban, egyik kezemben egy kávé, másikban egy csoki, körülöttem meg csupa rémült arcú ember. Állítólag az előadó kapott el. Nem tudom, mi volt a baj, se előtte, se utána nem ájultam el többé. Talán a vércukrom eshetett le, bár reggeliztem rendesen.
2012. júl. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Egyszer volt,iszonyatos kánikulában . A vérnyomásom amúgy is alacsony,nem tett jót neki a 40 fok és tűző nap.
2012. júl. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, egyszer volt. A gyerekeimmel kosaraztam, sokat ugráltam futkostam, elkezdett forogni velem a világ. alig tudtam elmenni egy falig, ami mellé leültem, de utána már semmire nem emlékszem. Arra tértem magamhoz, hogy valami nagyon hideg van a tarkómon. A mai napig nem tudom, mi lehetett az oka. Utána csináltak labor vizsgálatot, minden rendben volt. Az orvos csak átmeneti keringési zavarra tudott gyanakodni.
2012. júl. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én eddig kétszer ájultam el.

az egyik már 3-4-5 éve lehetett,de még tisztán emlékszem rá,

m,ég arra emlékszem,hogy nappal volt,gondoltam ledőlök egy picit és zenét hallgatok a nappaliban,ott éppen játszottak (playStation 2-vel) a két fiú testvérem aztán valamiért felálltam és odamentem a tesómék elé megálltam és csak néztem,onnantól arra emlékszem,hogy a playStation-ön volt a fejem kinyitottam a szemem és a két tesómat nem is érdekelte,hogy elájultam csak játszottak tovább,még az sem zavarta őket,hogy rá estem a plystatioön-játék ra,nem zavarta őket,a bátyámat megkérdeztem,hogy mi történt és azt mondta; nem tudom azt hittem csak hülyéskedsz mert amikor rajt volt a fejed a ps-játékon akkor mosolyogtál.....-hát én azt nem hittem el,hogy mosolyogtam,de azt észre vettem,hogy felrepedt a szám,talán neki eshettem a szekrénynek,de mivel nem történt nagy dolog ugyanúgy mentem foci edzésre mind addig.... és egyébként nem tudom,miért ájultam el,talán hírtelen álltam fel,de az is igaz,hogy már délután 4óra volt és még nem is ettem akkor semmit,lehet,hogy azért volt nem tudom pontosan.


Illetve a második eset amikor tavaly a barátnőm anyukájával kicsit "összekaptunk" és másnap bocsánatot akart kérni aztán reggel felhívott,hogy menjek el velük sétálni meg elmennénk a boltba meg ilyenek,de én meg pont akkor szerettem volna reggelizni,de nem érdekelt egyből mentem is,szóval így kihagytam a reggelit,ja és még az nap jött meg a menszim és rosszul is voltam,de az engem nem érdekelt hiszen máskor úgy megyek iskolába ezért nem érdekelt,hogy rosszul vagyok.Több boltba is bementünk 290-es spar és még a zöldségesbe szerettünk volna elmenni,de én akkor már annyira rosszul lettem,hogy le kellett ülnöm,mondtam a barátnő anyukájának,hogy nyugodtan menjen addig a zöldségesbe én a barátnőmmel addig leültem,mivel már csak pár száz méternyire voltam otthonról ezért megkértem a barátnőmet,hogy kísérjen haza,de útközbe összeestem,az volt a gáz,hogy az utcán estem össze ahol sok a járó kelő és észrevettek és egyből hívták a mentőket,nem bírták megvárni,hogy felkeljek vagy valami,semmi értelme nem volt hívni a mentőket ezért részben pipa voltam rájuk,de persze nem joggal mert ők csak megijedtek.Hát azért ájultam el mert megvolt a menszim és mellette nem reggeliztem,továbbra is előfordul,hogy nem eszem reggelit,de már nem olyan gyakran,mint régebben.

Hát ha átgondolom már kétszer is elájultam azért mert nem ettem. Fontos megfelelően étkezzünk!!!!

2012. júl. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ma 17:12 vagyok

16/L

2012. júl. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
ja velem pont tnap előtt csengedtekk kinéztem és hirtelen elsötétült minden azt a földön keltem fel pedi még azelőtt 1 x se volt ilyen
2012. júl. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!