Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális, ha kifolyik a fülcsepp?

Normális, ha kifolyik a fülcsepp?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak 2X3 csepp kell, és amint függőlegesbe kerül kifolyik a füléből. Max. fél percig tudom oldalt fektetni a cseppentés után (2 éves).
2013. febr. 9. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:

mivel folyékony igy nyilván természetes:))

és ha ugy adnád a cseppet neki hogy amig még játszik és ül a földön mondjuk?vagy kifejezetten ugy irja hogy feküdjön hanyatt?

2013. febr. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azt írja a tájékoztató, hogy kb. 1 percig még feküdjön oldalt (gondolom, azért hogy jól be tudjon folyni).


Nem tudom, hogy ez így mennyire hatékony a mi esetünkben... :(

2013. febr. 9. 14:08
 3/7 anonim ***** válasza:
probáltad neki elmagyarázni hogy muszáj egy percet igy maradni, mert a bacimanókat csak igy lehet eltüntetni és hogy ha nem marad fekve annál tovább fog fájni? nem értek a gyerekekhez fönökömnek van most egy 2 éves lánya asszem már megértik az ilyesmit.:)
2013. febr. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Persze megérti, de utálja :) (..és ő még ösztönből cselekszik)


Azért köszönöm :)

2013. febr. 9. 14:16
 5/7 anonim ***** válasza:
ja hát utálni minden gyerek utálja. én is utáltam. a szemcseppet jobban:))nem hiszem h van aki szeretné gyerekként. amugy ha a gyerek rovatba irtad volna biztos jobb tippeket kapsz XDD
2013. febr. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
oda is kiírtam még délelőtt. Eddig 0 válasz. Kösz' a tippet. Nem azon van a hangsúly, hogy gyerek.
2013. febr. 9. 17:08
 7/7 anonim ***** válasza:
tudom:) csak a nyugton maradás miatt gondoltam tapasztalt anyukákat,nem a fülcsepp miatt:)))
2013. febr. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!