Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem tudok ennél többet...

Miért nem tudok ennél többet aludni?

Figyelt kérdés

Miért nem tudok 7 óránál többet aludni? Illetve hétvégén meg 10-kor már fent kukorékolok. Ezek a problémák miatt délután mindig kell minimum 2 óra alvás, hogy ne legyek hulla fáradt. Régen 10-12 órákat aludtam, de ez mitől változhat meg?

18/F



2013. febr. 9. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
10kor már???? akkor mikor fekszel le hajnali 3kor? és csoda hogy fáradt vagy?
2013. febr. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az teljesen mindegy, hogy mikor fekszek le, úgyis már 10kor fent vagyok...
2013. febr. 9. 18:56
 3/5 anonim ***** válasza:

nem tudom én csak magambol tudok kiindulni hogyha koncertröl hazaesek hajnalban és lefekszem aludni, pár ora mulva felkelek. gondolom a belsö ora h nappal van fel kell kelni. de oylan vagyok mint a mosott szar, hisz nem aludtam ki magam meg éjszakáztam.

a 7 ora nem kevés,de attol függ hogy fekszel le.

azt mondják éjfél elött le kell feküdni a pihentetö alváshoz és minimum 6kor kelni. nyilván ha olyan a meloja az embernek akkor gáz... én 4-5 ora fele vagyok a legmélyebb szakaszban, akkor álmodom meg ilyenek és ha akkor kell kelnem akkor nagyon kivagyok.

de ha régen is igy feküdtél le hogy hajnalban, de többet aludtál akkor nem tudom..


én pl pont 10-12 ora alvás után vagyok nagyon fáradt. tul sok.

2013. febr. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm! Régen, nyáron csináltam sokszor olyat, hogy 3-4-5-ig fent voltam, aztán felkeltem 1-2-3-kor vagy nagyon ritkán hamarabb...most megcsinálom ugyanezt akkor 10kor lőttek az alvásnak. De most pl ha buliból jövök haza éjszaka akkor is fent vagyok már "korán".
2013. febr. 9. 19:05
 5/5 anonim ***** válasza:
lehet csak simán változol nem tudom:)
2013. febr. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!