Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kb 1 hónapja kicsit többet...

Kb 1 hónapja kicsit többet alszok! Ha lefekszem aludni olyan 11 fele akkor olyan 8-9 fele kelek csak fel és nem is érzem magam olyan kipihentnek! Mitől lehet ez? 18 vagyok!

Figyelt kérdés
Olvasgattam kicsit! Lehet ez agydaganat? Néha fáj a fejem! Hetente 1 szer dél körül és kb. 1 óra alatt elmúlik! Gyógyszert se szoktam bevenni mert annyira nem fáj,csak picit!
2010. ápr. 17. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez agyhalál... Istenem... Gondolom érettségizel, kezdesz kimerülni, lehet ettől a hülye időjárástól is, akármi. Egyél több vitamint, igyál sok folyadékot és ha kell, feküdj le előbb aludni.
2010. ápr. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jön a tavasz, elmúlt a tél, óraátállítás volt, gondolom sokat tanulsz, egyszerűen fáradt vagy, és ezért többet alszol. Hallottad már a tavaszi fáradtság szót? Én is többet alszom ilyenkor, ennek ellenére sokszor vagyok fáradt, mint sok más ember is. Ilyenkor változékony az idő, ami hathat a hangulatodra, fejfájást is okozhat. Nem kell hipochondernek lenni, és rögtön butaságokat bebeszélni magadnak. Persze gépen keresztül nem lehet diagnosztizálni, de erősen kétlem, hogy bármi ilyen bajod lenne.
2010. ápr. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy alszol 8-9-ig? Se suli, se munka? Semmi bajod nincs, csak max. tavaszi fáradtság, egyél több zöldséget, gyümölcsöt, igyál sok folyadékot és legfőképp hagyd abba a hisztizést.
2010. ápr. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Suli időben 6.30 körül kelek! Inkább hétvégén és szünetekbe van ez a hosszabb alvás! A válaszokat köszönöm!
2010. ápr. 17. 10:48
 5/5 anonim ***** válasza:
agydaganat?Az egyaltalan tudod milyen fajdalmas?Es nem mulik el egy ora alatt,hallod en sulyos mentalis betegsegtol szendedek heti 5napig faj a fejem folyamatosan,es ugy is kelek fel,hogy majd szethasad,megsem beszeltem be magamnak soha sem ,hogy agydaganatom van!Szimplan tavaszi faradtsag,esetleg enyhe depresszio,de nem kell beijedned,mert jobban leszel,sok gyumolcs pihenes,relaxalas,ezek mind segitenek,illetve a testmozgas is segit lekuzdeni a faradtsagot! 22/L
2010. ápr. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!