Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Észrevettem hogy víz van a...

Észrevettem hogy víz van a lábamban ez mennyire veszélyes::?

Figyelt kérdés
Az utóbbi idöben sokat ültem és mozgáshiányom van.Mitöl lehet még? Mit tegyek hogy elmúljon?
2013. febr. 9. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha már láthatóan fel van dagadva akkor már problémás.

Először is miért ülsz? Milyen idős vagy? Mert ha olyan 20 év felett vagy és ülőmunkát végzel akkor érthető hogy a mozgáshiány. Ha csak a gép előtt ülsz egész nap akkor már elhanyagoltad magad elég durván.

Szerintem menj el vele dokihoz és majd kezelik, otthoni dolgokkal ne próbálkozz, vízhajtó gyógyszert pedig ne kérj senkitől, azt csak orvosi felügyelettel veheted be.

2013. febr. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Vénás pangás: lehet a mozgás hiány miatt, ezt könnyen meg tudod szüntetni.

Szívbetegség , vesebetegség, de fehérjehiányos táplálkozás, esetleg pajzsmirigy betegség / alulműködés / is okozhatja.

Ha elkezdesz mozogni / minél előbb / és nem szívódik fel menj el a háziorvoshoz.

2013. febr. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!