Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Meg lehet enni, vagy veszélyes...

Meg lehet enni, vagy veszélyes? Csináltam tejberizst, már kész volt, mikor észrevettem benne egy kukacot. Biztos zsizsikes (vagy milyen) volt a rizs. Kivettem, és úgy sajnálnám kiönteni ezt a nagy pitli tejberizst.

Figyelt kérdés
2009. jan. 3. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi bajod nem lesz tőle. Más országokban direkt a kukacosat szeretik. :D Meg nálunk sem dobálták ki az ínségesebb időkben. Szóval, szerintem nyugodtan egyétek meg.
2009. jan. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Okés :), valahogy én is így gondoltam, de azért kellett a megerősítés. Köszi!
2009. jan. 3. 14:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj bele, hogy mennyi kukacos csersznyét eszel meg pl., csak nem látod. Ezenkívül egy átlagos tábla csokoládéban 1-2 bogár van véletlenül "beleépítve", azt is megeszed. Ráadásul még meg is főzted a rizzsel. :D Álmodban is megeszel leted folyamán egy halom bogarat, így láthatod, semmi bajod nincs tőlük.

Arra figyelj inkább, hogy nem jól átsütött húst ne egyél, mert galandféreg fejlődhet ki a beleidben.

2009. jan. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%

Velem is történt màr ilyen,semmi gond.

Ha belegondolunk,hogy bizonyos orszàgokban ezek a férgek,kukacok,szöcskék stb direkt az étlapra kerülnek...

Meg amikor nyàron a légy belerepül valamibe...

2009. jan. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igazatok van, köszi szépen a válaszokat.

Megettük, és nagyon finom volt a tejberizs. :)

2009. jan. 4. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!