Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pár napja jelentkezett, de...

Pár napja jelentkezett, de nem tudom mi ez?! (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Üdv. Pár napja jelentkezett egy olyan problémám, hogy kétoldalt a halántékomnál,olyan érdekes nyomást érzek, mintha össze akarna szorítani. Általában reggel, és éjszaka jelentkezik ez a probléma. Nem tudom, hogy ez mi lehet, talán szimpla fáradtság, vagy megfázás. Nem vészes, mert ki lehet bírni, de azért zavaró!Elsőnek azt hittem vérnyomás, de lemértem, és 122 volt, szóval nem. Kérem segítsenek, mert nem tudom, hogy ez mi lehet! Előre is köszönöm!

2013. febr. 12. 00:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát igen leginkább vérnyomás problémára utal...nekem is szokott ilyen lenni ás mikor mérem a vérnyomásomat álltalában nekem is stimmel meg jó...volt h nekem is mondták ez a fáradtságtól van...lehetséges h neked is! De azért menj el a házi orvosodhoz ő jobban tudhatja h mi a probléma :)
2013. febr. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Legutóbb vérnyomás problémám volt. Arra gyógyszert szedek, lehet hogy csak mellékhatásként két hónappal később jelentkezett! Csináltam egy teljes körü kivizsgálást. A vérben minden jó, a szerveimnek nincs baja. Lehet, hogy csak megfáztam, mert mostanában elég hidegek vannak. De reménykedem benne, hogy elmúlik!
2013. febr. 12. 01:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!