Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit lehet tenni a kialakulóban...

Mit lehet tenni a kialakulóban lévő hipochondria ellen?

Figyelt kérdés
Félek a súlyos betegségektől, és mióta az utóbbi években környezetemben több daganatos megbetegedés történt azóta ez csak fokozódott. Fáj a gyomrom, csomót vélek a mellemben, félek a tüdőráktól (nem dohányzom). Szakemberhez kellene fordulnom?
2013. febr. 13. 10:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Ohh, hát én is így vagyok ezzel, de legalább már közel 18 év alatt sikerült ehhez hozzászoknom. A "szakember" pszichiáter kb annyit csinál, hogy ad mindenféle antidepresszánst amitől a tünetek enyhülnek, de ha nem akarsz örökké gyógyszereken élni, akkor mit sem ér az egész. Én ezt már lezongoráztam anno a kényszerbetegségemmel.


Javaslom természetgyógyászt, kineziológust keress fel, többet tudnak segíteni, mert ennek az okát kell feltárni. Rengeteg munka és kitartás, meg önuralom kell hozzá, hogy meggyógyítsd magad, mert ezt csak Te tudod meggyógyítani, más nem, csak segítséget kérhetsz, de nagyon fontos, hogy milyen az a segítség. És nem egyik napról a másikra történik az egész, de az életminőséget jelentősen javul.

2013. febr. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!