Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS miért nem hizok?

SOS miért nem hizok?

Figyelt kérdés
nagyon szomorú vagyok, eyserüen nem birok hizni egy dekát sem, pedig eszek rendszeresn napi 5x és már ennél többet nem birok enni. egyszerre meg nem is ehetek sokat (reflux) meg nem is birok. többször eszek keveset....de nem hizok és idegesit, meg ppiszkálnak hogy egyek mert sovány vagyok. 40kg 160 cm 20 éves lány....:( Valami komoly bajom van?? Tavaly kivizsgáltak és egészségess vagyok mindenhogy...ááá nem értem....:((((((((

2013. febr. 15. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarnál felszedni zsírt? Tömegnövelő étrend megfelelő mennyiségű fehérjével és szénhidráttal, mellé mozgás és akkor nőni fog a tömeged. Hiába eszel naponta 5x szemetet.
2013. febr. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jaaaj megehetem a hütöt is akkor se hizok, elegem van már...és igen zsirt akarok valamennyit hogy kinézzek valahogy mert úgynézek ki mint egy anorexiás, azt se értem hova megy az a sok kaja, mégcsak nem is járok sürün wcre...
2013. febr. 15. 13:40
 3/7 dieta ***** válasza:
Kerüld a zsíros, túlzottan fűszeres vagy édes élelmiszereket,viszont vannak olyan élelmiszerek, mint a tej és sovány tejtermékek, a burgonya, keksz stb., amelyek csökkentik a savszintet.Azt írod sokat eszel. Menyi az a sok? 1600 kalória ara elég hogy a negyven kilót megtartsd 1800 kalória is csak akkor eredményez hízást ha igen keveset mozogsz. Ha aktívan élsz akkor számold hozzá amit az izommunka elhasznál.A válasz elején említett megkötésekkel étkez változatosan mert az egyoldalú táplálkozás akár komoly egészség károsodást is okozhat.
2013. febr. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát eszek én ami itthon van :D Gyümölcsöt nem nagyon eszek, de az a baj alma van itthon mindig, az meg savat csinál :( Vagy egy almától még nem lenne gondom?? Hát nem tudom, kellene vitamin is a szervezetembe pedig, de amúgy megeszek sokmindent, tészták, főzelékek, hús, kenyér, felvágott, tojás, levesek, stb... Amúgy szerintem a sok stressz ami közrejátszik.
2013. febr. 15. 15:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Sok szemét, tápanyag meg sehol. Nem csoda, hogy nem hízol. A zsír nem ad formát.
2013. febr. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De hát akkor mit egyek? :DD
2013. febr. 15. 15:49
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Először is ne legyél szomorú, harminc évesen majd azon fogsz agyalni, hogyan szabadulj meg a zsírpárnáktól. Ne zsírt szedj fel. Igyekezz helyesen táplálkozni, megfelelő mennyiségben! Az alma jó! Úgy tudom minden gyümölcs enyhén lúgos nyersen, megfőzve enyhén savas. De nézd meg lakmuszpapírral, ha nagyon kíváncsi vagy. Kezdj el sportolni! A mozgás javítja az anyagcserét, lehet már önmagában a sportolástól is kerekednél. Olvass, tájékozódj!
2013. febr. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!