Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van hasmenésem már...

Miért van hasmenésem már három hónapja lassan hetente? Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
Borzasztó ez az egész! Nem tudom mitől lehet. Nagyon stresszes vagyok, tuti hogy emiatt. Szedek természetes alapú nyugtatót, ettől 2 hétig meg is szűntek a panaszaim, de most ismét előjött, és hasmenésem van heti két alkalommal ://. Azért gondolom, hogy idegesség miatt, mert amikor például este elmegyek szórakozni a barátaimmal, akkor nincs ilyen "mindjárt befosok" érzésem. És tudom korlátozni! Tehát nem gyomorrontás. Van mikor órákig visszatartom, ami rohadtul kellemetlen...Segítsetek kérlek, mert ebbe beleőrülök! Lehetséges szerintem hogy a családi konfliktusok miatt készültem ki. Nem tudom, de belebolondulok még egy ilyen hétbe!!!
2013. febr. 17. 13:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!