Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Dolgozatírásnál/vizsgáknál...

Dolgozatírásnál/vizsgáknál stb izgulok és ettől hasmenésem van/hányok/görcseim vannak. Holnapután lesz egy vizsgám, ás már most nagyon szarul vagyok, suliba sem tudok menni. A tünetek ellen valami tipp?

Figyelt kérdés
Tényleg nagyon szarul vagyok...köszönöm a segítségeteket! ://
2011. okt. 25. 15:04
 1/8 A kérdező kommentje:

enni is alig tudok, már kb. egy hete szinte alig eszem valamit, mert azonnal kijön belőlem minden...://

fogytam is 4-5 kg-t, és nagyon gyengének érzem magam. orvosnál voltunk, írt is fel nyugtatókat de semmi..

teljesen ki vagyok borulva! HELP!!!!!!!

2011. okt. 25. 15:07
 2/8 A kérdező kommentje:

nagyon ideges vagyok, éjszaka sem alszom semmit sem.


egyébként 22/l vagyok, egyetimsta, és ez lesz az eddigi legjelntősebb zh-ám, és hát...á! :((

2011. okt. 25. 15:10
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Gyomorideg. Halk hegedűszó, meditáció nyugalmi állapotban.Relax.
2011. okt. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

nekem a magneB6 és a citromfű tea segített..ezek nem gyógyszerek,nem lehet rájuk szokni stb..


én is izgulós típus vagyok,de az évek során rájöttem,hogy egyik vizsga sem ér annyit,hogy tönkremenjen az egészségem..

2011. okt. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%

Tudom miről beszélsz, de szerintem ezt csak agyban lehet megoldani, hacsak nem akarod magad gyógyszerekkel tömni.

A lényege a dolognak az, hogy alaposan át kéne gondolnod megéri e. Megéri e tönkretenni magad. Mi az ami ennyire ijesztő, mi történhet legrosszabb esetben egy vizsgán? És az vajon halálos? Miért annyira fontos, hogy az ember a legjobb legyen? Akkor különbnek érezheted magad a többieknél? Esetleg ha rosszabbul teljesítesz, akkor alávalóbbnak? De hiszen nem a világ az egyetem. Életed során még ezer és egy fontos helyzetben kell majd helytállnod. És majd ha leszel már x éves és felmutattál dolgokat, akkor ítélheted meg magad reálisan, az alapján, ahogy addig teljesítettél. Normális munka, kapcsolatok, család, stb. Ha minden területen helyt állsz majd, az a mérce. Nem az, hogy most ötöst kapsz e a vizsgán. Tudom, hogy neked most ez a világ, a suli meg a vizsgák, de próbáld meg kicsit nagyban szemlélni az életet.

Hidd el, ha lelkiismeretesen tanultál, akkor most lazítanod kell.

2011. okt. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi. :)
2011. okt. 26. 14:50
 7/8 A kérdező kommentje:
hooooolnap... :/
2011. okt. 26. 14:51
 8/8 A kérdező kommentje:
sikerült a vizsgám!!!! :DD köszönöm a bíztatásokat! sokat segített!!!!!!! :)
2011. okt. 27. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!